DynaGear Eco

alf-logo


Hypoidní převodovka DynaGear Eco


Všestranná převodovka pro středně náročné až náročné aplikace

Nejširší nabídka velikostí a převodových poměrů na trhu

Dostupné velikosti 050 / 070 / 090 / 120 / 155 / 205 / 235

Nejlepší vůle ve své třídě (≤5 arcmin)

Široká řada montážních adaptérů nabízí jednoduché a přesné připojení k jakémukoli motoru

Bezúdržbové řešení, které je mazáno po celou dobu životnosti

Vysoce výkonné mazivo umožňuje flexibilní montáž v jakékoli orientaci

Průmyslové standardní montážní rozměry

Popis:

Řada VRL je univerzálem na trhu planetových převodovek. Díky šikmému ozubení, robustní vnitřní konstrukci, hladkému provozu a vysoké hustotě točivého momentu je tento produkt skutečně nejlepší ve své třídě. Vůle 5 arc-min umožňuje VRL aplikovat na širokou škálu aplikací. VRL je vynikající volbou pro servo aplikace v obalových, manipulačních a automatizačních systémech. K dispozici je řada standardních možností umývání a potravinářství, což z něj činí atraktivní volbu pro nejnáročnější prostředí. Nabízíme nejširší výběr velikostí a převodových poměrů, což našim zákazníkům poskytuje větší flexibilitu než kdykoli předtím. Průmyslové standardní montážní rozměry umožňují implementaci VRL do starších konstrukcí strojů, což našim zákazníkům šetří drahocenný čas.


Vlastnosti:

dynagear eco nakres

1) Ušlechtilá uhlíková ozubená kola dokončená patentovaným sekundárním procesem pro vyšší přesnost a tichý provoz. O 40% větší povrchová plocha zubu než průmyslový standard.

2) Jednodílná výstupní hřídel a planetový nosič se dvěma ložisky, do kterého jsou integrovány planetová ozubenená kola. To má za následek vyšší tuhost, točivý moment a bezpečnostní faktor se zaručeným vyrovnáním převodů

3) Jehlová ložiska s plným počtem valivých těles zajišťují vynikající hustotu točivého momentu a torzní tuhost. O 43% větší nosná plocha ve srovnání se zbytkem odvětví

4) Unikátní konstrukce labyrintového vstupního těsnění výrazně snižuje zahřívání způsobeného třením a tím zvyšuje účinnost systému. Ochrana IP65 je k dispozici pro mycí aplikace.

5) Optimalizovaná příruba pro připojení motoru s aktivním centrováním na vodící průměr zaručuje snadné a přesné připojení. Motor lze instalovat v jakékoli orientaci.

6) Svěrné spojení hřídele optimalizované pro váš konkrétní motor.Snížená setrvačnost pro dynamický výkon a vyvážená pro vysokorychlostní provoz.

7) Ozubený věnec obrobený přímo do skříně převodovky. Poskytuje větší soustřednost a eliminuje kolísání rychlosti.


dynagear eco spodni

nidec logo

 

 

 


Video